| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme(2 ani) am probleme cu nasul- uneori am o secretie apoasa si stranut. Am fost initial la medicul de familie care mi-a dat un spray zicand ca am rinita. Trecuse. Apoi am racit si a aparut iar (raceala imi trecuse, dar nasul continua sa curga) am fost la ORL (de 2 ori chiar), am urmat tratamentul si tot la fel se oprise. Acum am IN FIECARE dimineata, cum ma trezesc, in unele situatii si pe parcursul zilei, si in fiecare seara. Nu tine mult, dar e stressant sa stau tot timpul cu servetele dupa mine... intrebarea mea e daca s-a confruntat cineva cu asta si cum a scapat. Si de fapt, ce e? Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca tot revine s-ar putea sa ai rinita alergica

http://www.sfatulmedicului.ro/......nazale_832

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

E rinita alrgica, sezoniera. Nu te vindeci definitiv, ci doar panala primul contact alergenic. Sanatate!

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri!