| YnnaInn a întrebat:

De ceva vreme am tendinta sa imi rod unghiile de la mana si acum imi arata groaznic! Cine stie cateva remedii pentru cresterea unghiilor? Fara lacuri si chimicale!
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VeronicaMihaela a răspuns:

Lasa-le sa creasca. nu le mai roade... Pune-ti piper pe unghi asa sigur nu le mai rozi.

| marc98 a răspuns:

Iti gasesti o ocupatie ca sa scapi si sa nu te mai gandesti la ele big grin