| sparklingqueen a întrebat:

Buna,de ceva zile de cand am visat acel om am o teama de ceva…..am visat acum cateva zile un om imbracat in negru,inalt si cu parul tot negru si cu o fata palida,il vedeam cand plangea dar ceva era neinregula.avea ochii rosii si lacrimile lui erau negre,in vis simteam ca nu puteam sa ma misc de la cata frica imi era de omul ala. oare o fi doar un cosmar normal, sau inseamna ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bariel a răspuns:

E un cosmar, e posibil sa te fi uitat la un film mai sinistru sau ceva care te a traumatizat si subconstientul tau a scos in evidenta asta prin vis. Tin minte ca acum cateva zile ma intrebam cum arat eu din perspectiva altei persoane, cum ma vad pe mine persoanele. Ieri seara am avut cel mai ciudat vis in care puteam sa mi scot capul si sa ma uit la el =]], era atat de ciudat deoarece parea atat de real, fiecare detaliu era la locul lui. Stateam cu el in mana si ma intrebam daca pot sa-l pun la loc, cand am incercat sa-l pun la loc mi-a taiat respiratia pentru cateva secunde si dupaceea m-am trezit cu o durere in zona cervicala, cel putin acum stiu cum ma vad altii laughing. Visul ăsta nu am sa l uit prea curand