| andreea_6355 a întrebat:

De cateva zile visez copii.Aseara am visat doi copii(o fata si un baiat), treceau pn camera mea si m-am dus dupa ei. S'au uitat la mine, am vrt sa arunc cu telefonul dupa ei si cand am ajuns la usa nu puteam sa vorbesc si nici sa ma misc. M'a ridicat in sus si ma dat afara din casa(eram in pozitia unui mort, cu picioarele in fata, asta ma socat cel mai mult). Am simtit teama, frica parca totul ar fi fost real. Oare ce vrea sa insemne asta?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu nu prea cred in vise. Acum 2 seri am visat si eu un copil [nou-nascut] dar cred ca se explica. Citesc in fiecare zi atatea intrebari de genu:As putea fi insarcinata? sau Sunt insarcinata, sa fac avort sau nu? Se spune ca daca visezi copii o sa ai un necaz sau o sa patesti o rusine.

pa, pa.

| Antonik a răspuns:

...este un vis bizar, nu iti face griji. Probabil o sa ai surprize neasteptate, o sa fii respinsa de un grup/prieteni care nu sunt decat prieteni falsi sau vei fi furata/jefuita cu ceva.
Astea sunt doar vise-cheie. Nu se poate intampla asa ceva. Stai linistita. Si daca candva te va speria ca iti va veni sfarsitul sau ceva d genu' asta, nu ii crede. Eu am visat ca m-a luat un om si m-a aruncat in sicriu. Lumea imi zicea ca cica o sa mor doar ca sa ma sperie.
Be real! Nu este adevarat.
Pup.:*
sper ca te-am ajutatwinking

| chupachups1234 a răspuns:

Eu nu cred in vise. Ai vrut sa arunci cu telefonul dupa ei rolling on the floor