| falls a întrebat:

de fiecaredata cand ma duc la tara fac alergie de la aerul acela si imi ies bube, spuneti-mi va rog ce sau sa nu mai imi iasa sau macar sa nu mai ma mananca asa tare? Fundaa :X happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovely11 a răspuns:

Si eu patesc asta laughing de mica fac alergie, insa nu cred ca este de la aer. daca bei apa din fantana sau put, inseamna ca de acolo ti se trage.acum cand ma duc la tara imi cumpar apa plata la sticla si nu mai am nimic. sper ca te-am ajutat! happy

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Alergie la aer?= nu există
vorbește cu un medic!

| unknownn a răspuns:

Alergie la aer? WTF?! Eu cred ca ai alergie la altceva de la tara nu de la aer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci nicidecum de la aer. aerul de la tara este cel mai sanatos happy
ci de la apa bauta din fantana faci acele bubite... asa sunt si eu de mica si mereu am grija ce beau...

| MiriamO a răspuns:

Asta patesc si eu. Si nici eu nu am aflat pana acum de la ce, din pacate. Poate fii si de la aer, pentru ca si eu am incercat sa nu mai beau apa de la fantana dar degeaba asa ca exista posibilitatea sa fie din cauza mediului.

| falls explică:

Ok, mersi de ajutor ati avut dreptat mersi! happy