| Nutella123456789 a întrebat:

De ieri a inceput sa ma doara capul.Trebuia sa imi vina stopul in 2 februarie dar nu mi-a venit.Mai mereu imi intarzie.Credeti ca ar putea fi de la asta? Sau luni am fost la o bataie cu perne intr-un mall si am iesit apoi afara transpirata fara geaca? Credeti ca e de la raceala sau pentru ca nu mi-a venit inca? Diseara merg la doctor dar as vrea sa stiu si parerile voastre pana atunci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| denisa_8775 a răspuns:

Pai din cate stiu eu...ai racit pentru ca ai iesit transpirata fara geaca pe tine, si cred ca din cauza asta! bafta la doctorbig grin