| ionutzz1994 a întrebat:

De ieri am inceput un regim, am mancat fulgi de porumb dimineata cu lapte, dar nu multi, la pranz ciorba de legume, si la 6 un ou fiert, si azi la fel am mancat, si la 6 un iaurt si am baut 2 l de apa. De saptamana viitoare vreau sa merg la sala de 3 ori pe saptamana. As vrea sa stiu daca continui asa as putea slabi 10 kg pana la jumatea lui iunie? Mie nu mi se pare asa mult sa slabesti 3 kg pe lume.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Eu cred ca da, o sa slabesti 10 kg pana in iunie, dar trebuie sa te tii de regim si de sala. In general, arderile se produc mai repede la barbati decat la femei, deci ai un avantaj in sensul asta. Succes!

| Luminou a răspuns:

Pai,la asta nimeni nu iti poate raspunde, depinde de metabolismul tau happy

| florin422004 a răspuns:

De ce vrei sa slabesti 10 KG? In fine, pana la jumatatea lui IUNIE calculat estimat o sa poti slabi chiar 12 KG! pana la inceputul lui MAI poti slabi vreo 9 KG, deci cam pe 19 MAI poti slabi vreo 10 KG si 19 grame. Succes! Funda?

| ionutzz1994 explică:

3 kg pe luna am vrut sa scriu laughing

| GaG a răspuns:

Daca mananc tot asa si nu mananci foarte multa paine si faci si sala o sa slabesti chiar ma mult de 10 kg