| kosmii a întrebat:

Buna!
De ieri am niste dureri de cap in zona fruntii am luat un algocalmin ieri si tot nu mi-a trecut credeam ca este o simpla durere de cap astazi iar ma doare transpir destul de tare si am si ameteli nu foarte mari dar am... ce se intampla? febra nu am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate ai facut sinuzita? Cel mai bine ar fi sa mergi la medic, sa vada el(ea) ce ai. Poate fi si o migrena sau poate fi de la curent.
Poate ai fost la piscina si ti-a intrat apa in nas si ti s-a iritat mucoasa nazala de la clorul din apa, nu stiu.

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

După părerea mea,este un început de răceală sau o migrenă.
Nu știu cu exactitate ce este, dar eu cred că trebuie să fie una dintre variantele de mai sus.
Încearcă să stai liniștită în pat și să te odihnești.
Bea un ceai liniștitor de care vrei și cumpără de la farmacie mi400, este foarte bun pentru durerile acestea de cap.
Dacă nu îți trece cu toate astea în două-trei zile,MAXIM patru du-te la medic, cere o părere, și dacă este nevoie să niște investigații.

Sper să îți treacă!

| 3ntzz a răspuns:

Nu ai fost cuminte phbbbbt
Poate esti insarcinatabatting eyelashes

| kosmii explică:

Is virgina stai linistit.phbbbbt

| kosmii explică:

Mss mult pentru ajutor...o sa merg la medic.>:dd