| anonim_4396 a întrebat:

Deci, ieri, aveam ceva dureri musculare, m-am gandit ca e o simpla febra musculara deoarece fac sport pe fiecare zi. Doar ca a persistat si a ajuns sa ma doara toate incheieturile si tot corpul. Am avut si inca am ameteli, ca si cum ar fi o raceala, ma doare foarte tare capul si nu am pofta de mancare. Am luat ceva pastile si mi-a mai trecut. Credeti ca este doar o raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce sport faci in fiecare zi?

Ai o alimentatie corespunzataore? Cand faci sport trebuie sa mananci mai mult decat un om normal, in special proteine si carbohidrati

| AlbaAura a răspuns:

Poate sa fie si o insolatie sau nevralgie.Bea ceai de tei cu lamaie sau un plic de teraflu.Garantat ca o sa te simti mai bine in scurt timp.

| Razeph a răspuns:

Poate fi vorba despre o raceala sau poate te-ai supraexpus activitatilor fizice. Incearca sa stai in repaos pentru cateva zile.