| Dianaaaaa82 a întrebat:

Buna!
De ieri de la prânz am inceput sa simt o durere in zona lombară care s-au agravat până seara. În dimineața aceasta, tot m-am trezit cu durere, dar am observat că în zonă unde e durerea, s-a și învinețit. Menționez că nu m-am lovit nicăieri perioada asta...s-a mai confruntat cineva cu problema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa te duci la medicul de familie sa-ti dea trimitere la specialist. Oricum pe TPU nu sunt medici si nu se pot da diagnostice online si fara investigatii de specialitate.

| MironMihaela a răspuns:

Sa nu fie criza de lombosciatica...consult neurologie.