| OanaG a întrebat:

De ieri imi merge netul f greu, cand intru pe youtube nu pot asculta o melodie ca se intrerupe, jocurile de pe net la fel.
Si uneori imi apare ceva negru pe tot monitorul ca si cum as inchide pc-u.Cheastia asta tine 1-2 secunde.

Ce naiba are?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca ai un virus...

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Si mie mi s-a intamplat asa. E de la netwinkingwinking. probabil ca sunt prea multi si e reteaua de net prea incarcata.straight face. Pa-pa:*.

| Kiko a răspuns:

Pai probabil ai foarte multe pe pc si mai ales my computer local disk C. Sa eviti sa pui multe chestii. Sau depinde de calc daca e vechi!

| Sweety_3695 a răspuns:

Posibil sa fie memoria prea plina.Am patit-o si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusi

| Eugen_Constantin_1990 a răspuns:

Pai inseamna ca este virusat si ii trebuie un windows nou sau calculatorul este vechi si trebuie sa iti iei altul nou sau poate ai memoria calculatorului incarcata si trebuie sa mai stergi ceva