| MariusBoy2013 a întrebat:

Am o problema, ieri mi sa updatat windows-ul(windows 7)si mi s-au schimbat cateva chesti la internet.
Acum cand intru pe youtube sau in alta parte sa vad un video, merge dar mi se blocheaza o parte din video pentru cateva secunde si cealalta parte merge in continuare.
Cum ar fi, caut o melodie intru apoi la video partea deapta mi de blocheaza din cand in cand si partea stanga merge fara nici o problema.
P:s: monitorul meu nu are nici o problema.

1 răspuns:
| Medenet_Daniel_1969 a răspuns:

Nu inteleg nimic din ce spui fii mai clar data viitoare.