| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
De ieri ma doare in capul pieptului cand inghit. Ma duc si la medic dar as vrea sa stiu o parere mai intai despre ce ar putea fi.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Sunt arsuri pe colon. Este o problema generala cu aceste dureri in capul pieptului. Si eu ma confrunt cu ele, am facut si o ecografie abdominala, insa nu s-a vazut nimic iesit din comun.

Incearca sa eviti bauturile acidulate si bea cat mai multe ceaiuri.

Eu cand am dureri foarte mari iau un dicarbocalm si imi trece. Incearca si tu, poate functioneaza si la tine.

Numai bine!

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Amigdalita cred big grin

| Sonii a răspuns:

Ai baut multa limonada in ultima vreme?

| anonim_4396 explică (pentru Sonii):

Am baut, dar nu mult laughing. Adica am baut o sticluta de jumatate saptamana trecuta.