| Alyn13 a întrebat:

De joi seara mi-a aparut o durere in partea stanga sub coasta(zona splinei) dupa doua zile durerea s-a mutat in zona stomacului in capu pieptului. Acum durerea exista permanent. Poate fii apendicita si durerea sa apara la stomac?, sau poate ce?

P. S ma doare permanent dar mai alea cand inspir mai mult aerin plamani.
CE POATE FI?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Daca era apendicita te durea in partea dreapta jos.
du-te la doctor, sigur ai ceva la stomac, ori pylori, aciditate mare la stomac sau gastrita.

| adytzusiatat a răspuns:

Nu stiu.Probabil apendicita (dar eu stiu ca daca te doare burta in dreapta )cel mai bine te duci la doctor el e smecher si stie tottongue