| Petunia001 a întrebat:

De la un timp, in fiecare dimineata am o stare de voma. Ma simt ametita si imi vine sa vomit dar nu reusesc. Apoi mananc si imi trece dar starea de voma apare mai pe seara din nou si daca mananc, mi se face mai rau. straight face
Un sfat... ceva... va rog. puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LittleHobbitLover a răspuns:

Ai făcut reproducere falsă neprotejată? Știi tu la ce mă refer!
O zi bună!

| Petunia001 explică (pentru LittleHobbitLover):

Nu, sunt virigna. happy Am doar 15 ani. happy

| LittleHobbitLover a răspuns (pentru Petunia001):

Aaaahaaaa...Am pățit și eu așa. Am avut enterocolită virală. Fuga la doctor, că eu am așteptat o săptămână, și s-a lăsat cu febră și deshidratare. Nu-i de glumă. Poate fi și Salmonela. Nu te joci cu asta. Mergi repede la doctor, și eventual o să îți facă analize.
Numai bine!

| anomiserarac1996 a răspuns:

Ai controlat sa vezi in burtica ta ce este?