| CezaraEM a întrebat:

Buna!
De miercuri mai exact, miercurea asta, am o senzatie proasta de "nod in gat" ca si cum as avea ceva acolo, dar nu e nimic de fapt.
Beau apa, ceai continuu, dar pentru cateva minute ar trece, apoi revine la loc si pe deasupra cand vreau sa expir aerul afara din piept, ca un oftat, nu pot, pot mai greu sad
In ultma vreme am fost cam stresata! I-am zis mamei, iar ea mi-a spus ca e de la stomac, am o digestie proasta, iar din cauza asta cand vreau sa expir aerul afara nu pot! Gaze am, dar foarte rare
Ce sa iau sa imi treaca? Ati patit si voi asa ceva? Ce imi recomandati?
Am tot citit pe net si forumuri ca disperata! Multi spun ca e o scadere de calciu si magneziu! + stres si oboseala...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darius4181 a răspuns:

Mie sicer am patit exact ca tine, am fost la doctor si mi-a spus ca am o problema grava cu plamani.Du-te si tu la doctor si o sa iti zica ca o sa ai nevoie de o opreatie la plamani.Dar nu te teme exista sanse de %79 sa reuseasca operatia.

| CezaraEM explică (pentru darius4181):

OMG, sa ma operez? Jeez....nu e nevoie, mi-am revenit :-) Se pare ca a aparut din senin si s-a vindecat la fel!
Oricum multumesc de raspuns, multa sanatate si tie, sper sa fii ok

| darius4181 a răspuns (pentru CezaraEM):

Te-ai zgariat cu ceva pe gat cu ceva mancare.

| CezaraEM explică (pentru darius4181):

Posibil, chiar nu stiu de la ce a aparut! thinking e bine cand totul se termina cu bine :-)

| darius4181 a răspuns (pentru CezaraEM):

Da laughing