| CristineDelaruss a întrebat:

De o 2 saptamani incerc sa mai reduc din mancare, sa mancanc lucruri care nu contin grasime, lucruri usoare. Am slabit cam 2.5 kg. E prea brusc, sau e bine?laughing adica nu prea mananc dupa 7.
Vreau pareri.
Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Passionlove a răspuns:

E bine. Atata timp cat nu te infometezi, mananci regular si sanatos totul e in ordine.