| YouAndMe95 a întrebat:

Cine stie o metoda de slabit rapid? De vreo saptamana am inceput sa mai reduc din mancare, sa nu mananc fast-food si nici dulce, si sa fac de 3 ori pe zi cate o serie de 300 abdomene.
Ce idei mai aveti? Nu vreau diete sofisticate sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa sport, abdomenele sunt si ele bune, dar ceva care sa arda mai bine caloriile un alergat, o bicicleta

| ooolifeoolol a răspuns:

Mananca sanatos(mancare gatita) si vezi rezultate pe termen lung. Fast-food si dulciurile nu sunt mancare.