| USwinter a întrebat:

Hello! Am 12 ani si am niste,,sunculita" pe mine si vreau sa scap de ea! Nu sunt grasa dar nu imi place sunculita pe mine! IUBESC DULCIURILE,as putea manca toata ziua dar incerc sa le reduc,cu fructe...
Sa nu ziceti ca ce imi trebuie mie slabit la varsta asta, vreau doar sa scap de grasime ca nu imi sta bine cu ea! Funda

Răspuns Câştigător
| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Nu iti trebuie regim ci o viata organizata in sensul asta: sa faci niste miscare sa iesi cu bicicleta sau la plimbare si sa manci cu program si de 3 ori pe zi

2 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

La 12 ani esti oke, cu trecerea timpului o sa slabesti daca te apuci de un sport sau inot mergi 3 zile pe saptamana cel putin, faci exercitii HIIT, daca vrei mai multe sfaturi lasa-mi link`ul de la Facebook tau

| Sharleen a răspuns:

Eu am 11 ani, te inteleg dar crede-ma, nu iti trebuie cine stie ce regim.Tot ce trebui să faci este sa mai reduci dulciurile, poti manca cat vrei des si cte putin. Sper ca te-am ajutat