| TakeMeHome a întrebat:

De vreo 2-3 saptamani ma simt de parca as visa tot timpul.Sunt ametita rau dar nu ma doare absolut nimic.De obosita nu sunt obosita. Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Se pare ca esti extenuata.Am trecut si eu de cateva ori prin asta si stiu cum e.Ai nevoie de o pauza totala de odihna de deconectare de la problemele zilnice, fara stres! Bafta!

7 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Eu iti propun urmatorul lucru: mergi si fa-ti analizele generale la medicul d familie (alea care in mod normal se fac in fiecare an), iar daca alea ies bine putem spune ca e vorba de un sindrom de oboseala cronica.
Regleaza-ti programul de somn, streseaza-te mai putin cu scoala (oricum t stresezi degeaba), mananca cu mai putine grasimi, incearca sa petreci ceva timp in aer liber in fiecare zi si bea 2 cani de ceai de tei in fiecare zi.
Si dupa 2 saptamani sa ne spui si noua cum te simti happy >big grin

| Parmalat a răspuns:

@MyMy
:* ti am dat un add la prieteni

| TakeMeHome explică:

Multumesc tuturor.happy

| TakeMeHome explică:

Va multumesc mult! chiar a merrs! Mai ales lui @Parmalat si lui @Broken&Beautiful.Multumesc si celorlalti!kiss

| Biank_8453 a răspuns:

Incearca sa faci ceva creativ. Origami de exemplu :)
http://www.youtube.com/watch?v=K66wI69-FNI&feature=related

| Scorpions13 a răspuns:

Stai mai putin la calculator, sau daca nu esti indragostita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iesi afara.
sau undeva ca sa iei o gura de aer curat.