| AntoniaMaria98 a întrebat:

De vreo 2 luni am o secretie mamelonara alb laptoasa care apare la compresia mamelonului. Mentionez ca lichidul iese din acelasi orificiu de fiecare data. Sunt programată pentru control la finalul lunii si vreau sa știu daca cineva s-a confruntat cu asa ceva. Am citit pe net destule lucruri care m-au speriat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Internetul este plin de informații, dar tu ar trebui să le selectezi și să faci diferența între acestea.Fiecare persoană experimentează diferit stările pe care le are și cel mai indicat ar fi, înainte de control, să întrebi farmacistul.