| buhu a întrebat:

De vreo 3 saptamani m-am apucat de fumat si vreau sa stiu ce tigari sunt asa mai slabe si nu au mirosul persistent adica daca o umez nu vreau dupa sa imi miroasa hainele. Multumesc anticipat. PS - Tigarile sa fie slabe si sa nu aiba miros puternis -

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Nu exista asa ceva... si daca fumezi tigari mai slabe tot o sa aiba miros. Daca vrei o tigara care sa nu aibe miros ia-ti una electronica

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Woodenpints, unde ești?

Eu îți dau un răspuns, dacă te interesează părerea mea, după ce îmi spui de ce fumezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opreste-te cat inca mai poti laughing)))))