| stangundreptu a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fumat..As dori niste tigari slabe si care sa nu aiba un miros foarte urat! Ce imi recomandati!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Vogue slim, kent 1, virginia slim

8 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bani irosiți degeaba!

| paulthegame a răspuns:

Creste iarba e mai ieftin

| greyhound a răspuns:

Nu te mai apuca de fumat, fii destept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule poate crea dependenta si chiar daca nu creaza o sa iti manance toti bani!
Ajungi de o sa iti trebuiasca cel putin un pachet pe 1-2 zile!
Tiinand cont ca iti distrug sanatatea sunt si scumpe si costa 13 lei!
Acelea ieftine de 5-6 lei iti distrug si mai rau sanatatea!

Răspuns utilizator avertizat
| Oviiyy a răspuns:

Ai dat funda la oameni care nu iti vor binele, nu te apuca de fumat, lasa-le toate tigarile miros

| Lollipoop a răspuns:

Buna! Stiu ca nu este treaba mea, dar. de ce faci o alegeri gresite? Mi se pare o prostie, de ce sa-ti distrugi organismul asa? happy

| rocsii16 a răspuns:

Incearca cu... Winston fresh(sau click) big grin