| AdelaAdelina20 a întrebat:

De vreo 4-5 nopti nu mai pot sa ma odihnesc cum trebuie..Ma pun in pat sa dorm si dorm cam 2 sau 3 ore dupa care ma trezesc brusc din somn si nu mai pot sa dorm deloc.iar pe langa asta am si niste stari ciudate..simt ca o presiunde, greutate pe piept.un nod in gat..si am asa ca o frica, temere in corp. Nu pot sa imi dau seama ce se intampla cu mine...La spital parca nu as vrea sa meg..singura solutie de la ei ar fi pastilele de somn si nu as vrea sa ajung la aceasta varianta.I s-a mai intamplat cuiva? Are idee cineva de ce trec prin asa ceva? Sper sa ma poata ajuta cineva cu o parere.( sunt o fata de 22 de ani) Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GunnBossRO a răspuns:

Pai s-a intamplat ceva in familia ta?