| bnbnbi a întrebat:

Deci, acum 2 zie, mi-a aparut o pata rosie doar pe dinafara si pe dinauntru ca o arsura. Azi dimineata, inca una.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Unde ti-a aparut pata asta?

| bnbnbi explică (pentru Caro34):

Pe mama so una pe coapsa stanga.

| bnbnbi explică (pentru Caro34):

Nu pot ajunge acum LA medic.

| Caro34 a răspuns (pentru bnbnbi):

Acolo trebuie vazut daca este lichid si din lichidul acela se face analiza. Ar fi bine sa ajungi la un dermatolog fiindca tot el va elucida cazul. Ce te sfatuiesc? Lasa alte preocupari si du-te cat mai repede fiindcca daca este deja in 2 locuri, va mai aparea si in altele si nu cred ca vrei sa mai ai. Numai bine!

| missfatadelatara a răspuns:

Și?

Ai auzit de vizita la medicul de familie și consultație la dermatolog?