| GabriieLa a întrebat:

Deci. am avut probleme cu cosurile acum ceva timp si am reusit sa scap de ele cu niste tratamente. dar mi.au ramas de la ele niste semne ca niste pete straight face. cand pun mana pe ele nu se simte nimic ca si cum n.as avea nimic pe fata dar totusi se vad destul de tare. inainte se vedeau mai tare ca acum dar oricum se vindeca ffff greu straight face aveti vreo idee ce as putea sa fac ca sa imi treaca?batting eyelashes a mai patit cineva asta? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bebelusa_9541 a răspuns:

Si eu am patit dar pe spate nu pe fata...trebuie sa mai astepti ca vor treve cu timpul dar daca nu incearca o crema cu galbenele! acum te intreb si eu ce tratament ai folosit pentru cele de pe fata?

3 răspunsuri:
| bebelusa_9541 a răspuns:

Multumesc mult GabriieLa:*

| Zapa12 a răspuns:

Da.Si eu am patit asa.Nu mai am multe cosuri dar petele alea au ramas.In timp, daca iti hidratezi tenul[chiar si daca stai la soare, nu milt]petele o sa devina din ce in ce mai putin evidente. Evita sa-ti pui mana des pe fata si sa stai in praf.winking Numai bine.

| GabriieLa explică:

@bebelusa : Am folosit Isotrexin, este un fel de gel pe care mi l.a recomandat dermatologul. si inca un gel Teen Derm, este ca un sapun cu care te speli dimineata si seara.