Deci, am o problema foarte enervanta: ieri(1 iunie), am fost la discoteca cu niste prieteni si am stat vreo 3 ore.In timpul ala mi-a venit o senzatie, asa, ciudata,cu care nu ma puteam concentra sau parca nu traiam eu,pur si simplu ma simteam diferit cu mult.
Bun,am ignorat-o acolo,dar acasa pana cand m-am culcat tot acea senzatie o aveam,si nu-i una placuta.
Si azi dimineata o am exact ca ieri, si nu-mi place deloc.
De la ce credeti ca e? De la 3 ore de muzica tare sau ca nu dorm eu destul?(De 2 saptamani dorm doar vreo 6-7 ore).Si nu, nu pot s-o ignor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Este si din cauza muzicii si din cauza ca nu dormi. Senzatia este si ma aiurea cand iesi afara din cauza ca esti obisnuit cu zgomotul si apoi iesi la liniste, ti se pare ca ai urechile infundate si nici nu prea vezi bine din cauza luminilor acelea de club care iti inebuneste retinalaughing este ok pentru ca iti vei reveni de diminata. iar daca nu iti revii este din alta cauza... Paharul! Intotdeauna tine paharul in mana si ai grija de el nu se stie ce se poate strecura in el doamne fereste...
Funda?

6 răspunsuri:
| MisteriuosGirl a răspuns:

Asa ma simt si eu cand merg la disco... ceva de genu ca dupa ce iesi de acolo ai senzatia ca dormi in picioare, ca ti se rupe filmul.....nu stiu de la ce este, dar mie imi trece in max o ora. pup

| MaNDwN a răspuns:

Ai grija ce bei, poate ti-a pus cineva, ceva in bautura!

Am baut doar 2 doze de cola, pe care eu le-am deschis si le-am avut mereu la mine, eram mereu cu ochii la ele, si am mancat 2 pizza mici.

| MaNDwN a răspuns (pentru Unknown98):

Da, se poate, dar se pot pune lucruri si in pizza! deci parerea mea e ca mai bine mananci acasa, bei acasa, si mergi la disko gata, mancat, baut! sau mno, iti duci tu de pe acasa o sticla de cola sau ceva! happywinking veizi tu!

| hjdkerijf a răspuns:

Eu cred ca e din cauza muzicii pe care o ascultai atunci putea sa fi dat muzica tare si atunci nu te simteai in pielea ta pentru ca depinte si ce muzica asculti tu roc de ezemplu nu e buna ca e prea tare