| auroraa a întrebat:

deci chiar nu demult am avut carcel la picioare pentru prima data, la ambele talpi! rhhhh! iar ieri si azi am purtat niste tocuri mai inalte, de la care m-au durut picioarele, nu erau prea comozi pantofii, oare poate fi de la asta? sunt a 8-a, si nu am mai avut carcel pina acum, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cu siguranta de la tocuri

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un masaj vrei?