| Bauuuuu a întrebat:

deci de 4 zile ma doare in partea stanga.
( acum 4 zile am alergat putin... si a inceput sa ma doara si ma doare si in momentule de fata. )(ma doare mai ales cand merg.) ce poate fi? e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Incarcare a răspuns:

Nu e grav`! Aproape toata lumea patteste asta, pana chiar si eu! Nu ai destul calciu`!

2 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Salut!
Te-ai forțat fizic! Nu este de la apendice, fiindcă este în dreapta!
Si mie mi s-a întâmplat. Nu e grav. Totuși, e mai bine sa te asiguri!
O zi buna!

| Zangetsu a răspuns:

Apendicita?