| cici96 a întrebat:

Ajutati-ma! azi cand am iesit la alergat si am inceput sa alerg a inceput sa ma doara in partea stanga crying ce poate sa fie crying straight face?

11 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Deci te-ai apucat de alergat happy. Este de la efort, trebuie sa respiri uniform in timp ce alergi. Inspiri pe nas si expiri pe gura si alergi pe un ritm constant. Vei vedea ca nu te va mai durea?
P.S. Pe unde alergi?

| cici96 explică (pentru Aly07):

Pe strada laughing rolling on the floor

| Aly07 a răspuns (pentru cici96):

Ok,dar ce este asa de amuzant happy?

| cici96 explică (pentru Aly07):

Nimicwinking; D happy

| strawbbery98 a răspuns:

Buna. poate fi apendicita daca te doare capul si dai la rate, daca nu poate fi ceva nesemnificativ, si mie mi se mai intampla.

| Oanarry a răspuns (pentru strawbbery98):

Apendicita in stanga? Cititi cu atentie intrebarea inainte sa raspundeti ca induceti fata in eroare! E splina toata ziua, aia doare la efort. E perfect normal. Auzi, apendicita...

| malina1 a răspuns:

Cred ca durerea se datoreaza efortului pe care l-ai depus in timp ce alergai. sau s-ar putea sa apara menstruatia nu e mare lucru FUNDA?

| AnabelleKr a răspuns:

E normal, stai calma. E din cauza ca ai facut efort. Stai fara grija, tuturor ni se intamplahappy

| Brâncuşi a răspuns:

Ori splina te-a durut de la efort sau o fii de vina hernia, nu iti face probleme este ceva normal.

| selysol a răspuns:

La fel mi se intampla si mie crying
nu stiu ce sa fac ti-am zis sa nu te sperii ca esti singura in situatia asta penibila m-am gandit ca poate ca facem dintr-o data efort ma gandesc ca ar trebui inainte sa na incalzim sau nu stiustraight face

| Danka10 a răspuns:

Nu e nimic grav! o sa-ti treaca dupa ce organismul tau va fi adaptat cu alergatu! Asa imi spunea mereu profu de ed. fizica