| FofoBaa a întrebat:

Bunahappy.Deci de vreo 2 zile ma dor sfarcurile la sani si ieri am alergat si am sarit coarda aseara pe la vreo 8 am vazut o picatura de sange(de pe 26 august imi curge secretie multa)i-am spus lui mama ce inseamna dar trebuie sa imi vina si menstruatia pe 13-15, ea mi-a zis ca s-ar putea sa imi vina am mici intepaturi de burtica si mijlocu ma doare forte putin deci ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretia aia curata.
sunt schimbari minore in corp, nu trebuie sa iti faci probleme, probabil iti creste pieptu. ceea ce-i bine, nu?tongue

| marmotavorbareatza a răspuns:

Probabil se schimba data mentruatiei si te dezvoltii... funda?

| UngureanuGSM a răspuns:

Iti cresc tatele!

| C275 a răspuns:

Probabil corpul tau se pregateste pentru urmatoarea menstruatie. de aici sensibilitatea sanilor si mai ales a sfarcurilor. eu zic sa nu-ti faci griji