| anonim_4396 a întrebat:

Deci menstruatia mea e neregulata, mereu intarzie, dar luna asta mi-a intarziat o saptamana, am facut 3 teste, toate au iesit negative dar pana sa le fac am fost foarte speriata, panicata, stresata si inca sunt asa am fost foarte racita luna asta am luat o gramada de medicamente si antibiotice am facut si o toxiinfectie alimentara, cred ca am si anxietate nu mananc nici sanatos, mananc foarte putin. De ce nu imi vine ciclul? Insarcinata nu sunt dar totusi sunt super speriata tot la asta ma gandesc si cateodata simt ca nu am aer cand tot citesc pe internet tot felul de chestii si nu stiu ce sa mai fac. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| S3S3an a răspuns:

E normal, cind e neregulata, mie o data mia intirziat cu 2 saptamani nu iti fa griji si asteapta

| Fiona232 a răspuns:

Pai este din cauza ca esti racita si poate ca se stabilizeaza menstruatia, dar cel mai bine consulta un medic pentru a fii sigura.