| nuimifacnumelecunoscut a întrebat:

Buna dimineata. am o problema care ma nelinisteste de mult timp... de ceva timp simt ca tremur din orice incheietura mai ales cand am emotii si am un fel de retineri in a clipi sau a intoarce gatu daca intelegeti. poate fi un deficit de calciu fier sau ceva vitamina? nu e un tic dar mai ales cand am emotii tremur si parca nu stiu sa-mi controlez corpu. acasa nu am nimic. ceva pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Trebuie sa iti invingi emotiile! deci totul tine de autocontrol si gandire pozitiva! eventual poti incerca magne b6!
daca nu reusesti sa-ti ameliorezi sotuatia, mergi la medic! el este cel mai in masura sa iti recomande ceva!
multa sanatate happy