| AvakinAndrei a întrebat:

Buna dimineața! Am si eu o intrebare. Dacă ma duc in Austria pe insula Mako si sar in piscina când e luna plină, devin sirena?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IarsiIar a răspuns:

Cu siguranta. Dar nu in piscina, ci in ocean Si daca nu este innorat.
Dar ai bani de drum pana acolo?

19 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca sari in piscina goala, nu devii sirena, dar îți vor cînta sirenele in cîteva minute, asta daca nu trece Doamna cu coasa pe la tine. happy

| darrio2007 a răspuns:

Devii siren. Numai că insula Mako este in Australia nu in Austria. Stai prost cu geografia.
Irelevantă intrebare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sirenă de alarmă când dă cu bombița.

| Fatamuntilor a răspuns:

Vad ca ai dat funda pe un raspuns care ti-a placut, fara sa astepti.
Inainte de toate acea se afla in Australia(alt contiment) nu Austria(care se afla pe contintul nostru.
Apoi insula Mako esteu loc fictiv( aflat in imaginatia producatorilor serialului H2O.
Imi pare rau ca iti spulber visul!

| CelCareRamaneInUrma a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Totusi cred ca persoana care a pus intrebarea e copil sau a pus-o la misto rolling on the floor

| AvakinAndrei explică (pentru CelCareRamaneInUrma):

Nu, chiar vorbesc serios.

| AvakinAndrei explică (pentru Fatamuntilor):

Deci devin sirena?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru AvakinAndrei):

Nu
e similar cu personajele din povesti.

| AvakinAndrei explică (pentru Fatamuntilor):

Ok, multumesc!

| johnnny123 a răspuns:

Da, dacă mergi în Austria și descoperi acolo o insulă ficțională plasată în AUSTRALIA, și sari în apă când e lună plină, devii sirenă.

Sper sincer că nu ai mai mult de 7 ani.

| mastadont a răspuns:

Eventual devii siren.

| iulia0514 a răspuns:

Da! Te transformi în sirena de polițielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, devii bou

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e cazul lui.

| Ciprian09 a răspuns:

Și noi mai vrem în Schengen...

| Scorillo a răspuns:

Sigur. Avand in vedere a esti roman/a devii sirena lui Vasile Roaita

| Saprofag a răspuns:

Nu! Dar poate ieși mai rasist?

| Help929 a răspuns:

Doamne ferește, nu normal ca nu.