| LisaJulie a întrebat:

Dacă insula Mako ar exista ați merge acolo?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Contrar culturii tale generale lipsă, insula există.
Vrei sa cauti sirene?

„Insula Mako este o insula care se afla la aproximativ 50 km de Gold Coast, Queensland. in jurul insulei exista cea mai mare populatie de rechini si testoase de mare Mako, dintre care unele nu pot fi gasite nicaieri altundeva pe pamant."

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Eu nu cred ca exista deoarece m-am uitat la H2O si Mako Mermaids behind the scenes si spuneau ca se foloseau de jungle si de paduri pentru a crea insula!

| dullcat a răspuns (pentru darrio2007):

Cultura generala lipsa? Ce zici tu acolo sunt datele de localizare ale insulei in serial, nu in realitate.

https://makomermaids.fandom.com/wiki/Mako_Island

| dullcat a răspuns:

Cand se difuza acest serial pe jetix(nu mai stiu exact), am cautat pe google daca insula Mako exista si m-am intristat sa aflu ca nu.laughing Apoi, daca ar exista nu cred ca as merge.Ei nu prea au aratat in serial ca junglele nu sunt chiar asa chill cum par.

| J0B0MAT a răspuns:

Poate, dacă chiar voi vrea să devin sirenă.

| gabicoo a răspuns:

Dacă aș fi o sirenă Da!

| Drake21 a răspuns:

The purge daca ar fi real 24h sa faci ce vrei, faci echipa si jefuiesti impusti etc

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Nu. Mai bine imi creez eu propria insula.