| PinkPynky a întrebat:

Buna dimineata, am si eu o problema, am o raceala cu o tuse seaca, nu este o tuse deasa, un nas infundat dar uscat, o stare de slabiciune, dupa 2 zile de raceala a inceput sa ma doara o ureche si sa am un miros ciudat in nas ca un fel de parfum de abia pulverizat. Eu pot mirosi si alte mirosuri dar imediat apare iar acelasi miros, ma poate ajuta cineva sa imi zica ce este? Momentan nu sunt in tara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Ai o infectie si o raceala puternica. Indiferent unde esti, mergi la medic. Au si strainii medici, nu numai noi.

| PinkPynky explică (pentru Iote):

Iti multumesc o sa ma duc aici la medic