| FlorentinaLoredana a întrebat:

Bună dimineața, as dori sa știu de ce transpir foarte rău în cursul zilei și pana seara, țin sa precizez ca iau pastile pentru atacuri de panica, alprazolam, serodeps și seara lamotrix.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai raspuns singură. De la pastile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul de familie spune i si lui si vezi ce spune, numai un doctor stie după ce te vede iti face toate analizele, noi nu stim, poate ai diabet fa ti glicemia si vezi cum este

| floruits a răspuns:

Bună!

Dacă transpir mult, du-te la un medic să îți facă analizele.
Probabil ce este de la pastile, diabet, porți haine groase sau că nu te hidratez.

Zi frumoasă

| IonelNeamtu a răspuns:

Incearca sa iei pastilele seara inainte de culcare si vezi daca tot te trezesti in noapte/dimineata transpirat. Daca nu vei transpira pe timpul zilei ci pe timpul noptii, e de la pastile.