| Crystynyk1 a întrebat:

Dimineata m-a, m trezit cu mana putin rosie, la inceput nu am bagat in seama, dar a inceput sa ma doara...Adica ma doare doar cand o indoi si cand fac miscari burste cu ea. Puteti sa ma ajutati? Adica ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

Poate ai dormit pe ea si de aceea te doare dar dac este mai grav, mergi la doctorwinking

2 răspunsuri:
| bob4rap a răspuns:

Incearca sa tio misti... o sa iti treaca happy daca se agraveaza sau nu iti trece in cateva zile mai bine du-te la doctor big grin

| andrei7dream a răspuns:

Pai fa miscare cu ea plsss funda