| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna din cand in cand ma doare capul in spate ( foarte rar) dar de acum 10 min ma lu-at o durere aici la tample oare dc ca nu m-am lovit am stat tot timpul atenta la calculator cauza asta e? ( scuze categoria)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Ce a zis Cookie este foarte indicat, sa n u fie si tensiunea arteriala

| CookiePwN a răspuns:

Las-o mai moale cu calculatorul ...sau ia-ti ochelari ca sa ii porti in timp ce esti la PC.