| visulmeu a întrebat:

- Din luna septembrie simt durere la spate, parca am o banda adeziva pe spate, nu ma lasa sa ma indoi, parca muschi si tendoanele s-au betonat, daca fac incalzire, alergat, ori un dus cald, sau merg la sauna, ma indoi linistit, nu mai simt nimic. P.S. Am fost la kinoterapeut, o zis ca coloana este dreapta, n-am probleme, doar ca fundul este un pic ridicat, mi-ai facut analizele, totu' bine, am fost la urolog, totu' ok. Am 20 de ani, lucrez sunt baiat.
Un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gaiba1 a răspuns:

Fa gimnastica putin si-ti trece