| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa ma ajutati cu un sfat, va rog. De cateva zile iau capsule cu omega 3 si vitamina E, una pe zi. Atunci cand iau ma doare inima nu stiu de ce, am incercat sa nu mai iau vreo doua zile si nu am mai avut nimic. Probleme cardiace nu am. O fi din cauza faptului ca iau si vitamine efervescente intre timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici o legătură.

| RoCkKiD a răspuns:

Ti-a recomandat un medic suplimentele? Daca nu, nu ai nevoie de ele. Nu zic ca sunt conectate simptomele, dar si excesul de vitamine poate fi daunator.

| Tian44 a răspuns:

Nu combina prea multe. organismul se forteaza, e nevoie de sange pompat mai tare pentru absorptia nutrientilor ceea ce rezulta intr-o fortare spontana a inimii cu care nu e obisnuita. Dereglezi inima si nu e bine, ia-o mai usor.