| snejana21 a întrebat:

Buna dragii mei! As vrea citeva sfaturi de la voi! la data de 24.12.12 am fost internata in spital cu pelonifrita cronica (nisip la rarunchi) am avut dureri foarte mari in partea stinga a burticei, apoi sa marit spre spate la fel partea stinga! am fost internata pina la 31.12.12. am primit picuratori in prima zi(sincer nu stiu denumirea) am primit injectii de (amoxicilina) si pastile (Duspatalin, Furagin si Subtil) la externare totul era bine pina kiteva saptamini in urma cind au inceput din nou sa ma doare kite putin in partea stinga si spatele foarte tare, mentionez ca dupa acest tratamen am prins insarcinata, dar am pierdut sarcina la 27.02.13 avem 8-9 sap. ce cauze pot avea aceste dureri? poate fi iarasi o pelonifrita sau doar de la pierderea de sarcina!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DraudeS a răspuns:

Buna seara!

Cauzele nu pot fi cunoscute in domeniul online.
Trebuie sa consultati un medic de specialitate pentru o diagnosticare corecta.

Sanatate!