| Cryssy a întrebat:

Buna dragii mei! Stiu ca postarea mea nu este o intrebare si tin sa va cer scuze. Dar suntem toti pentru unu, asa-i? Si trebuie sa ne ajutam intre noi... Intrati si voi putin aici. Nu dureaza mult si veti fi impresionati de povestea acestui tanar de doar 29 de ani care are toata viata inainte. http://danielraduta.ro/ Daca aveti posibilitatea va rog ajutati-l...sau macar sa incercati sa spuneti povestea lui altor persoane care il pot ajuta. Orice om merita sansa de a trai, de a se bucura de viata. Haideti sa incercam sa ii oferim aceasta sansa si sa il ajutam sa lupte cu boala. Va multumesc din suflet pentru timpul acordat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OanaG a răspuns:

Un gest frumos happy

Cum ai zis TPU >big grin