| Elenamiki a întrebat:

am si eu o problema luna trecuta mi-a venit menstruatia pe 19 nu a durat toata ziua si mia revenit pe 20 si mia durat 10 zile sad de ce care ar putea fi motivul? si luna asta nu mi-a venit poate fi din cauza ca luna trecuta a durat mai mult sa imi fac griji? poate avea legatura cu o sarcina? sa astept pana luna viitoare sa vad daca o sami vin? ajutati-ma plz happy :* funda pentru cel mai bun raspuns happy

2 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina mai intai...dar cea mai buna solutie e sa te duci la medic :-p... doar el iti poate da raspunsul cel mai corect :*

| Dianapunct a răspuns:

Nu e nici-o problema in asta asa am patit si eu si am fost lla medic si mia ca e normal big grin doar se regleaza menstruatia big grin