| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, duminica m-am simțit foarte rau, am vomitat toată noaptea, ultima data vomitând un lichid verde, cred ca de la ceva mâncare. Problema este ca astăzi e vineri și eu încă nu am pofta de mâncare și sunt foarte slăbit. Parca îmi este și greață, credeți ca as putea stopa starea asta cu ceva? Am mâncat doar mâncare usoara, am luat medicamente, nu stiu ce as putea face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Lichidul verde este de la fiere. Ai ceva probleme acolo sau ai mancat prea putin.