| BUDOKAI a întrebat:

e rau daca beau zilnic in medie de 2-3 litri de apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Nu, este foarte bine, vara trebuie sa bei 3-4 litri de apa zilnic.
Te pup!

15 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu, e foarte bine.

| SiLaS a răspuns:

Nu e rau! Nu te ingrijora.

| VladGH a răspuns:

Nu, nu este nimic rau, este recomandat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

Nu,e chiar perfect si benefic pentru sanatatea ta chiar.

| CorneliaC a răspuns:

Pai daca ti-e sete, bea, daca nu, nu bea cu de-a sila, doar din simplu motiv ca asa se recomanda

| Aphrodytha a răspuns:

Atat se si recomanda.

| Constantin112 a răspuns:

Ptr.sanatatea dumneavoastra consumati cel putin 2L de bere pe zi rolling on the floor))))
Da ma nu e nimic e total normal e vara.

| Pau17 a răspuns:

Nu, ba chiar e indicat!

| AndrrreaDeea a răspuns:

Asta este chiar recomandat, mai ales in timpul verii.

| trisha88 a răspuns:

Buna! eu cred ca e foarte bine mai ales daca e apa plata.

| pizzahut a răspuns:

Este perfect big grin!

| Tempora a răspuns:

Nu, e chiar foarte bine.
Pe timp de vară omul trebuie să consume minim 3 litri de lichis (care se conține în supe, fructe, ceai, apă ș.a.m.d)

| valeriia a răspuns:

Nu.E chiar recomandat.

| Corbyy a răspuns:

E super bine. Apa ajuta la fluiditatea sangelui. Mai ales vara e indicat