| anonim_4396 a întrebat:

E URGENT! Stie cineva un stomatolog in Tulcea sau prin jud. Tulcea ( cel mult din Dobrogea) care pune aparate dentare fixe metalice la un pret convenabil, cel mult 20 de mil./arcada? Mentionez ca vreau la ambele, insa m-ar ajunge prea mult, trebuie sa-mi scot 2 masele+ sa-mi tratez alte carii! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabitza1305 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu cred ca gasesti aparat fix la cel mult 20 mil./arcada... alea sunt cam 500 euro/pe arcada deci dublu de cat ai vrea tu sau chiar mai mult
P.S. poti incerca aparat dentar mobil, si mie mi-au spus unii ca imi trebuie fix si era 500 euro (acum 3 ani) si pana la urma mi-am pus mobil cu 6 mil/arcada si e foarte bun