| nuconteaza777 a întrebat:

Buna,este vreo problema daca am in ultima vreme din cand in cand mucoasa vaginala gelatinoasa? Nu are miros urat si e transparenta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este perfect normal si este un prim element pentru placere in timpul sexului.
Din pacate, cu inaintarea in varsta, vaginul se usca tot mai tare, iar acel "lichid" trebuie completat cu gel artificial pentru a evita iritarea uscata.

| lpavel a răspuns:

Nu e nici o problema, e normal la varsta adolescentei happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

E normal sa o ai ca ai ajuns la pubertate.

| Laura927 a răspuns:

E normal ..eu mi-am dat seama ca in moment ce ovulez mucoasa vaginala este transparenta si gelatinoasa.

| Victoria18 a răspuns:

E normal, inseamna ca ai observat-o inainte sa se descompuna pe lenjerie. Si eu am observat-o inainte sa se descompuna. E normal sa o ai asa.

| nuconteaza777 explică:

Multumesc pentru ajutor! :*