| anonimm_6382 a întrebat:

eu am o problema simt ca uit foarte repede multe lucruri si daca vorbesc cu cineva ceva si schimbam un pic subiectul uit unde am ramas si tot asa uit tot felul de lucruri si parca nu ma pot concentra foarte bine nici la scoala nu pot fi foarte atent desi stau sa ascult profesorii oare ce poate sa semnifice aceasta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Cred ca ai problema cu concentrarea, nu cu memoria. Ia niste Memoplus vreo luna, chiar ajuta la problemele de concentrare. De inbunatatit memoria... n-am observat.

| RloveR a răspuns:

Si eu patesc uneori asta.nu stiu de ce se intampla, dar ia lecitina sau un Memoplus!tongue

| anonimm_6382 explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy