| Vladyt1 a întrebat:

Buna, am o problema, de ce cand ma uit la un obiect sau altceva nu ma pot concentra pe el? Gen nu ma simt in lumea normala, nu stiu cum sa explic! Ma uit la ceva la un obiect si creierul meu nu se poate concentra! Nu stiu cum sa explic! Oare ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

E din cauza oboselii, a stresului provocate de scoala online si de situatia asta cu pandemia. Chiar daca nu ne dam seama toate lucruriile acestea au un impact negativ asupra noastra.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te uiți ce face o pisică.
Ce face când o interează ceva, ce face când nu o interesează nimic.